Met dank aan onze "Helpende Handen"

Voor al hun tijd, inzet en hulp voor onze dieren. "Bedankt voor de samenwerking"

Onze vrijwilligers Anne-Marie en Richard, Christien, Claire en Kees, Denise en Sander, Diana, Elisabeth, Els, Ilse, Magda en Cok, Margreet en Wouter, Marieke en Martin, Marlene, Melissa, Monika, Nienke en Peter, Onno en Petra, Renate en Ron, Willy en Willeke

Voor de goede zorgen voor onze dieren "bedankt voor de helpende hand"

Dierenartspraktijk Baas Boskoop
Rijnlandstraat 3
2741 HZ Waddinxveen
Tel. 0172- 217 226
dierenartspraktijkbaas.nl

Dierenartspraktijk Boskoop
Voorofscheweg 15h
2771 MA Boskoop
Tel. 0172 – 632 051
dierenartspraktijkboskoop.nl

Dierenkliniek Korte Akkeren   
Gouda
dierenkliniekkorteakkeren.nl

Dierenkliniek Wilhelminapark 
Utrecht            dierenkliniekwilhelminapark.nl

Dierenfysiotherapie
M. Hegemans in Ter Aar    fysiotherapie-voor-dieren.nl

Voor de technische realisatie en design van onze website TrueColors.nl en huisstijl logo

Grimm studio Boskoop
Dokter Hamburgerlaan 47
2771 HZ boskoop
Tel. 06-41 31 41 97
grimmstudio.nl

Voor het verzorgen van visitekaartjes, legitimatiebewijzen, flyers, spandoeken en advertenties

Sevenwords 
Grafische vormgeving

Laag Boskoop 19
2771 GV  Boskoop
Tel. 06 – 21 62 68 42
sevenwords.nl

Voor de technische realisatie en hosting www.dierenhulpboskoop.nl 

Dutchwyse
Wattstraat 17
2723 RA Zoetermeer
Tel: 079 – 760 00 01
www.dutchwyse.nl

Voor het opstellen van onze jaarrekening

Van Kampen administraties en kantoorservice
Postbus 251
2770 AG  Boskoop
Tel. 0172 – 210 145
kampen-ak.nl   

Voor het ontvangen voer

Astrid Zeelenberg uit Rijswijk, Ivo v/d Poel uit Waddinxveen, Stichting Fideilin Support (www.fideilin.debuitenkat.nl), Dierenasiel Alphen aan den Rijn (www.dierenasiel-alphenaandenrijn.nl), Cathy Boerma uit Boskoop, Jolanda de Pater uit Waddinxveen, Wilma Kroesmeijer uit Boskoop, Edith Radder uit Boskoop, Anco Weijzig uit Papendrecht, mevrouw Post uit Bergschenhoek, Formido Waddinxveen (www.formido.nl), Dierenartspraktijk Baas in Waddinxveen (www.dierenartspraktijkbaas.nl) en Dierenartspraktijk Boskoop (www.dierenartspraktijkboskoop.nl), Saskia Beentjes uit Boskoop, Laura de Ridder uit Gouda, Francis Groeneveld uit Zoetermeer, Margreet v/d Kooij uit Gouda, Stichting Dierennoodhulp uit Bodegraven, een mevrouw uit Moordrecht, Nicole Goedhart uit Ter Aar, Laura Muller uit Gouda, Ellen van der Weerd uit Boskoop, Charlotte Kniese uit Boskoop, Petra Looijestijn uit Boskoop, Familie Bossenbroek uit Waddinxveen, Hans en Ginette uit Boskoop, Nancy uit Alphen aan den Rijn, Diertotaal Utopia Waddinxveen, DierenDonatie.nl

Voor de vervoersboxjes en benches

Stichting Fideilin Support (www.fideilin.debuitenkat.nl), Edith Radder uit Boskoop, Marlene Benard uit Boskoop, Pets Place Boskoop, Astrid Straver uit Boskoop, Daan en Jolanda Smit uit Boskoop

Voor de diverse kattenspullen (chipreader, speeltjes, kussens, kattenbakken en -korrels, voerbakjes, tentjes e.d)

Pets Place Boskoop (www.petsplace.nl) en alle klanten (spaarkaartenactie in 2011), Stichting Fideilin Support (www.fideilin.debuitenkat.nl), Ivo v/d Poel uit Waddinxveen, Mieneke Kok uit Boskoop, Marieke Vermeulen uit Boskoop, Wilma Kroesmeijer uit Boskoop, Michelle Nab uit Boskoop, Lisbeth den Dikken uit Boskoop, Eline Moor uit Voorburg, Patricia Hogenes uit Boskoop, Helma Christ uit Boskoop, Mieneke Kok uit Boskoop, Rowena Arends-Hofman uit Bodegraven, Laura de Ridder uit Gouda, Wendy v/d Heuvel uit Alphen a/d Rijn, Vellirius Rhijn uit Boskoop, Yvonne Uittenbogaard uit Boskoop, Yvonne Geers en Lineke Boogerd uit Boskoop, N. Schellingerhout uit Boskoop, Petra van Tongeren uit Zoetermeer, familie Bongers uit Waddinxveen, familie Bossenbroek uit Waddinxveen, Hans en Ginette uit Boskoop

Voor de diverse konijnen- en kippenspullen (rennen, kippen-/konijnenhokken, vangnetten, stro, zaagsel e.d.)

Johan Bekenkamp uit Boskoop, Stichting Chévère (www.stichtingchevere.nl) met dank aan Yvonne de Veth uit Alphen aan den Rijn, Stichting Fideilin Support (www.fideilin.debuitenkat.nl), Jolanda de Pater uit Waddinxveen, Anco Weijzig uit Papendrecht, mevrouw Post uit Bergschenhoek, Stichting Dierenlot (www.dier.nu), Carola Laros uit Waddinxveen, Giga Gaas uit Doesburg (www.giga-gaas.nl), Schildersbedrijf Romijn uit Boskoop (www.romijn-decorette.nl), Francis Groeneveld uit Zoetermeer, verpleeghuis Monteverdi uit Zoetermeer, Linda Hoogendoorn uit Zwammerdam, Garden Discount uit Groenlo, DierenDonatie.nl. Stichting Konijnenbelangen en Babette Wiedema

Voor de verschillende promotiematerialen (visitekaartjes, bedrukte T-shirts, een leuke kleurplaat en allerlei spullen voor in onze kraam)

Johan Bekenkamp uit Boskoop, Willeke Groenendijk uit Boskoop, Henk Loomans uit Boskoop, Hans Verbeek uit Boskoop (www.plaatjesenprentjes.nl), Willy van Doorn uit Waddinxveen, Premere in Goudriaan (www.premere.nl), Utopia in Waddinxveen (www.diertotaalutopia.nl), Royal Canin (www.royalcanin.nl), dierenkliniek de Grauw in Zoetermeer (www.fdegrauw.nl)

Voor hun fantastische en broodnodige donaties "Bedankt voor de goede zorg"

Stichting DierenLot
#samenvoordieren
Gorinchem | Utrtecht | Arkel
dier.nu

2013 Als bijdrage in onze dierenartskosten€ 500,-
2014 Een cheque uitgereikt t.w.v.€ 500,-
2015 Verzorging verblijven kippen en konijnen€ 1.700,-
2017 Schenking€ 700,-

Met regelmaat ontvangen we donaties van:
* H. Postmaa uit Alphen aan den Rijn
* A. Fastl uit Boskoop
* Onze vrijwilliger
 

Voor de algemene donaties

Overige algemene donaties ontvingen we van:

Mevrouw Verhagen – Versteeg uit Waddinxveen, Judith Kool uit Alphen aan den Rijn, Leonie Laurs uit Waddinxveen, Henk Loomans uit Boskoop, Familie Belois-Lohman, Wil Bregonje uit Zoetermeer, Ondernemersvereniging Boskoop namens Marina van der Hoeven, Mevrouw Groenendijk uit Boskoop, RJ van Ofwegen uit Boskoop, Jeroen en Gonnie uit Boskoop, Familie Kramer uit Boskoop, Leo van Klaveren uit Boskoop, Familie van den Berg uit Boskoop, Mary Blaauw uit Boskoop, Edith Radder uit Boskoop, Familie Prins uit Boskoop, Mevrouw Brinkerink uit Boskoop, R.J.M.P van Wiechen uit Boskoop, Johannes Groen uit Neusustrum, A.M.A. v/d Elsen uit Boskoop, Eline Moor uit Voorburg, Britt van Braam Morris uit Waddinxveen, Helga Jansen uit Hoofddorp, Conveniënt in Waddinxveen namens Diger Koster (www.convenient.nl), Helma Christ uit Boskoop, Trimsalon Boskoop (www.trimsalon-boskoop.nl), Marieke Klaversma uit Alphen a/d Rijn, Ron Rang uit Den Haag, Mw. den Brok uit Aarlanderveen, de heer van Buuren uit Delft, Sven de Jong uit Leiden, Paul Sterk uit Stolwijk, Ellen Nijhof en Gerard van Kampen uit Waddinxveen, Edwin en Susan Siepman uit Gouda, dhr H.W. Halbach uit Alphen a/d Rijn, Yvonne de Veth uit Alphen a/d Rijn, fam.Sterk uit Stolwijk, Martine Appel uit Steenbergen, fam.v/d Horst uit Boskoop, Bram Smit uit Boskoop,  Wilma Olijerhoek uit Leiden, Linda v. Leeuwen uit Boskoop, Esther Nederhoff uit Boskoop, MF. Verhagen-Versteeg uit Waddinxveen, de Bonte Boefjes uit Waddinxveen, Stichting Dierennoodhulp uit Bodegraven, Petra van Tongeren uit Zoetermeer, E.Elders uit Heerhugowaard, J.Dekker uit Alphen a/d Rijn, K. de Koning uit Hippolytushoef, M. Blaauw uit Boskoop, P. Sterk uit Stolwijk, J. Bijl uit Boskoop, W.G. Volker uit Boskoop, Nellie Prins uit Boskoop, Ellen Nijhof uit Waddinxveen, Jan Pijnenburg uit Uithoorn, Ellen van Helden uit Waddinxveen, Paul Sterk uit Stolwijk, C van der Helm uit Boskoop, N. Kuinder uit Alphen a/d Rijn, Mevr. Hofland uit Boskoop, Mevr. Klaversma uit Alphen a/d Rijn, Anne-Mieke Hersbach-Smeele uit Zoetermeer, Carlo Menken uit Boskoop, mevr. Muskitta en dhr. Bossenbroek uit Waddinxveen, Jelmer en Debbie uit Gouda, N van Sluis uit Boskoop, WJ Tol uit Boskoop, J. Bijl uit Boskoop, studenten Hoge School Rotterdam, Wijkvereniging Ajour in Gouda, fam. de Koning uit Waddinxveen, Nienke Luinstra uit Alphen a/d Rijn, Anja Prins uit Waddinxveen, JP Kalkman uit Waddinxveen, Jeanette Kraaijeveld uit Bodegraven, Krista Post uit Culemborg, NS Brahim uit Waddinxveen

Voor sponsoring van onze kraam op de Boskoopse braderie of andere evenementen

2012: Waterrijk vijver- en beregeningsmaterialen www.waterrijk.nl

2013: Yvonne uit Alphen aan den Rijn 

2014: Helma Christ uit Boskoop, Logra Hoveniers www.lograhoveniers.nl, Richard en Anne-Marie uit Boskoop, Mirjam Bakker uit Boskoop, Monika Romeijn uit Boskoop

2016: Denise Grimmelius voor de mooie en heerlijke cupcakjes en koekjes.

Voor de bijdragen in de dierenartskosten

2012: Stichting Kringloopwinkel Boskoop www.kringloopwinkelboskoop.nl

2013: Stichting Dierenlot www.dier.nu

2017: Ten behoeve van de operatie van poes Happy
Carolien vd Wetering uit Leiden,
Marieke Klaversma uit Alphen aan den Rijn

Voor hun bijdrage in de kosten voor onze toenmalige 'blijvertjes' kater Karel en konijn Doerak

Danique de Ruiter uit Heemskerk, Stichting Fideilin Support (www.fideilin.debuitenkat.nl), Waterrijk BV Hazerswoude-Dorp (www.waterrijk.nl), Astrid Zeelenberg uit Rijswijk, Trini van den Bos uit Boskoop, Judith Kool uit Alphen aan den Rijn, Natasja van Sluis uit Boskoop, Marcel Kerkvliet uit Boskoop, Jamilla Dekker uit Boskoop, Simon Nab uit Boskoop, Debby Kuipers uit Alphen aan den Rijn, Toby van Onzen uit Den Haag, Richard v/d Bogaard en Anne-Marie Hersbach uit Boskoop, Marlies van Pelt uit Amsterdam, Nelie v/d Kuinder uit Alphen aan den Rijn, J Valk, Yvonne Schouten uit Ouderkerk aan den IJssel, Reinier en Roxana v/d Berg uit Boskoop, Rowena Hofman uit Bodegraven, H. Postmaa uit Alphen a/d Rijn, Helma Christ uit Boskoop, J. van Roon uit Boskoop, PPJ. Verbeij uit Boskoop 

Voor de fantastische bijdrage aan de realisatie van een opvangkamer met buitenren bij een gastgezin

Bouwadvies- en Tekenburo Polyline in Boskoop (www.polyline-advies.nl ), Onno de Wit en Petra Verhagen uit Boskoop, Robert en José Slot uit Waddinxveen, Mevrouw Verhagen – Versteeg uit Waddinxveen

Voor sponsoring van het voor de winterhulp 2013 benodigde voer

Logra Hoveniers Boskoop (www.lograhoveniers.nl), Tijssen Hazerswoude (www.tijssengovodi.nl), Welkoop Ter Aar (www.boerenbond-welkoop.nl), Bakker Pieter Fijn Boskoop (www.echtebakkerfijn.nl), Albert Heijn Boskoop (www.ah.nl), Banketbakkerij de Vlaam Boskoop (www.banketbakkerijdevlaam.nl), Natuurmarkt van der Hoeven Boskoop (www.natuurwinkels.nl), Versviscentrum Boskoop (www.versviscentrum.nl

Index

Wie zijn wij

– De stichting
– De vrijwilligers

Info | advies en links
Vermiste dieren
Verzorging dieren
Help mee
Met dank aan
Contact

Stichting True Colors
Katten en Konijnenopvang
Waddinxveen

06-27207779
info@stichtingtruecolors.nl
www.stichtingtruecolors.nl

Bankrekening: NL39 TRIO 0254 7005 78

Openingstijden:

Bellen bij voorkeur op:

Op afspraak

Ma, do en za tussen 10:00 en 12:00 uur

Alle nieuwtjes over onze dieren vind je op onze Facebookpagina

Donaties aan onze stichting zijn van de belasting aftrekbaar